Відбувся ІІІ районний етап спортивних змагань з волейболу серед юнаків та дівчат у рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”
20 та 21 квітня у місті Кременець відбувся ІІІ районний етап спортивних змагань з волейболу серед юнаків та дівчат у рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Участь у ньому взяли 6 команд дівчат та 8 команд юнаків Кременецького району.
Лановецьку громаду представляли юнаки Юськовецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дівчата Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #1 імені Юрія Коваля.
За результатами ігор юнаки Юськовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів посіли ІІ місце, а дівчата Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля зайняли ІІІ місце.
Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо подальших успіхів у спорті!
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438327894_888087299789940_2645080213036507783_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438833494_888087389789931_7193854831198634966_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438874978_888087403123263_1513037786938637857_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438896599_888087353123268_3914727888294901447_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438990584_888087193123284_7170968665588032359_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439613984_888086979789972_1924993117984997807_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439646960_888087429789927_6712159609951551174_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439664918_888087369789933_7331440577004064811_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439671853_888087026456634_2728185410679213143_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439677931_888087103123293_1792919765971893328_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439707761_888087159789954_2233967510699574026_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439733162_888087323123271_8272849127101234375_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439873759_888087229789947_1932681769108470024_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439906322_888086999789970_1347369804761644198_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440119634_888085229790147_3526310286894237163_n.jpg)