Навчальні стрільби
Вміння, дисципліна, безпека: наші основи для навчання
23 квітня здобувачі освіти Лановецької громади взяли участь у навчальних стрільбах, які організував другий відділ Кременецького РТЦК СП. Важливим аспектом навчання були правила безпечного поводження зі зброєю, основи стрільби, вміння контролювати і використовувати зброю відповідно до законів і правил. Учні засвоїли та удосконалили життєво необхідні уміння і навички щодо захисту України.
Безпека, самозахист, сприяння відповідальності – основна мета навчальних стрільб, яка була успішно досягнута.
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438829983_890946816170655_3233159468923832492_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439985761_890946792837324_6482606458890119516_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440566413_890946799503990_1766981040797531554_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440592834_890946766170660_1114934493797124363_n-1024x768.jpg)