Підбито підсумки ІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
Підбито підсумки ІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
У номінації «Історія України і державотворення» переможцями обрано:
І місце:
– КРИСУ Каріну, ученицю 11 класу Білозірського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (робота «Люди з синьо-жовтими серцями», керівник – Філюк Ольга Василівна);
– СОЛТИСА Іллю та ЧЕРНОВА Максима, учнів 10 класу Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (робота «Митець, педагог, патріот», керівник – Вітрук Людмила Володимирівна);
ІІІ місце:
– КОНДРАЦЬКУ Катерину, ученицю 8-А класу Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 (робота «Два покоління – одна боротьба», керівник – Бурак Юлія Володимирівна);
– КУЧЕР Ганну, ученицю 9 класу Лопушненського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (робота «Історія моєї родини на тлі культурно-історичних процесів ХХ-початку ХХІ ст.», керівник – Поставчук Алла Анатоліївна).
У номінації «Література» переможцями визнано:
І місце:
– НАЙСИК Ангеліну, ученицю 9 класу Загірцівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (поезія «На пероні…», керівник – Рейтор Наталія Олександрівна);
ІІ місце:
– ЮРЧИШИНА Вадима, учня 11 класу Вербовецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (есе пам’яті односельчанина Олега Дробоцького «Митець і воїн», керівник – Босак Люба Яківна);
– СМОСЮК Софію, ученицю 10-А класу Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 (робота «Незламні герої сучасності», керівник – Черній Іванна Анатоліївна).
ІІІ місце:
– ДРОЗД Софію, ученицю 5 класу Іванковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (робота «Війна та наше життя», керівник – Онишко Людмила Василівна);
– БОЙКО Соломію, ученицю 8 класу Вишгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (робота «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже», керівник – Бойко Тетяна Василівна);
– КЛИМ Каріну, ученицю 8 класу Лопушненського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (вірш «Дорога додому», керівник – Муж Лідія Володимирівна).
Вітаємо переможців – справжніх митців українського слова та знавців історії! Бажаємо перемог у наступних етапах конкурсу!