Проведено міський етап фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»
З 08.01.2024 по 22.01.2024 року в громаді проведений міський етап фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!», у якій взяли участь 29 юних фотоаматорів закладів освіти. Матеріали засвідчили активну життєву позицію, почуття єдності, національної гідності та патріотизму здобувачів освіти, їхнє долучення до суспільного і культурного життя України.
Переможцями визнано:
Тімошкіну Маргариту Олександрівну, вихованку Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, керівник – Голишева Ольга Григорівна, керівник гуртка;
Демчук Яну Петрівну та Петренчука Олега Петровича, вихованців Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, керівник – Вів’юрко Зоя Вікторівна, керівник гуртка;
Лахманюк Ірину Сергіївну, ученицю 11-А класу Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. Юрія Коваля, керівник – Зубрицька Тетяна Василівна, педагог-організатор;
Пророкову Вікторію та Пастернак Софію, учениць Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, керівник – Пастернак Інна Степанівна, педагог-організатор;
колектив учнів 7 класу Загірцівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, керівник – Найсик Юлія Іванівна, вчитель іноземної мови.