Пройшов шостий тур чемпіонату області з баскетболу серед юнаків
14 січня цього року в місті Тернополі проходив шостий тур чемпіонату області з баскетболу серед юнаків. За підсумками ігор баскетбольна команда «Вербовець» вкотре здобула перемогу та продовжує очолювати перше місце у турнірній таблиці з результатами шість перемог і нуль поразок. Вітаємо команду та тренера. Бажаємо майбутніх легких перемог та наснаги!