Проведено тренінг для освітян
За ініціативи Ради з питань ВПО в Лановецькій міській раді, 10 січня 2024 року фахівці благодійного фонду «Рокада» – Тернопіль провели тренінг для освітян громади на тему: «Права дітей та програми захисту дітей в умовах воєнного стану».
Одним із завдань, над яким працює кожний заклад освіти, є співпраця адміністрації закладу з учнями, батьками, вчителями, відповідними службами міста щодо створення безпечного освітнього середовища. Школа повинна допомогти дітям адаптуватися до навчання в закладі освіти, а також створити для них комфортні соціально-психологічні умови для навчання та розвитку.
До тренінгу долучився представник ювенальної превенції з повідомленням про актуальність проблеми порушення прав дитини, різних форм насильства та булінгу, важливість швидкого реагування на дані випадки.
Навички учасники тренінгу відпрацювали на практиці. У процесі навчання дійшли висновку, що невід’ємною частиною запобігання булінгу є ефективна комунікація між усіма учасниками освітнього процесу.
Дякуємо Благодійний фонд «Рокада»-Тернопіль за цікавий та змістовний захід, сподіваємося на подальшу співпрацю вже найближчим часом!
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417818133_826683955930275_1525979256469211557_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417827772_826683779263626_3331414117340535420_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417827794_826683855930285_951255264128792319_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417827905_826683892596948_3219381539692873003_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417833669_826683772596960_4959447582895030057_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417833669_826683802596957_6104065341929219176_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417833996_826683809263623_6995557361496814921_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417834283_826683732596964_5046560870244381003_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417834491_826683939263610_2479434114255462537_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417835448_826683735930297_5668259548138392431_n-1024x768.jpg)