Тріумф баскетболістів Лановецької громади
Баскетбольна команда “Вербовець” стала переможцем ІІІ районного етапу спортивних змагань з баскетболу серед юнаків у рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”! 26 та 27 квітня у місті Кременець п’ять команд-переможців міських етапів змагань змагалися за першість на районному етапі.
Лановецьку громаду представляли юнаки Вербовецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
За результатами ігор наші юні гравці здобули перемогу та представлятимуть Кременецький район на наступному обласному етапі, який відбудеться в травні цього року.
Дякуємо кожному гравцю команди та їх вчителю Андрію Мамчуру за цей тріумф та достойну підготовку, а також бажаємо успіхів та подальших перемог у наступному етапі!
Вболіваємо разом за своїх!
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/421938136_891599486105388_5040558905701158659_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/437573749_891599759438694_5548172903258958919_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/437706825_891599536105383_3478042678699154293_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/437719083_891599746105362_5048531931667849950_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438087064_891599032772100_222439397291909041_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438099273_891598619438808_7707953781813143300_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438100954_891598686105468_8990516130445360080_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438170436_891598762772127_2395477587970085962_n.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439619418_891600642771939_5800799711752473589_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439658935_891600342771969_2869979056557958753_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440311911_891600536105283_7313660846317333813_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440445387_891600812771922_831884405006183011_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440592839_891600862771917_4069793008645441782_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440812084_891600272771976_5327509796946009638_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440848904_891600856105251_2007497334180710514_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440851608_891600352771968_7810536618594220461_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440856208_891600399438630_3822040539702950614_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440857003_891600242771979_131790586929059536_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440866008_891600799438590_6417192974701001959_n-1024x768.jpg)