Пройшов ІІ етап спортивних змагань з футзалу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”
Сьогодні в Лановецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 імені Юрія Коваля успішно пройшов ІІ етап спортивних змагань з футзалу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Участь у цьому спортивному заході взяли 8 команд закладів освіти громади.
Ці змагання стали не лише платформою для демонстрації спортивних досягнень та майстерності, але й чудовою можливістю для учасників відновити емоційний баланс, поділитися посмішками, спілкуванням і радістю від можливості займатися улюбленим видом спорту в колі друзів.
Отож за результатами змагань переможцями стали:
І місце – Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2;
ІІ місце – Вербовецький ЗЗСО І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Молотківський ЗЗСО І-ІІ ст.
Вітаємо переможців з їхніми досягненнями та бажаємо подальших спортивних успіхів. Вдячні всім командам за активну участь та внесок у розвиток спортивних ініціатив нашої громади. Ваша праця та завзятість слугують взірцем для наслідування і демонструють, як спорт об’єднує людей, виховуючи силу духу, командну роботу та взаємоповагу.
Підсумовуючи результати змагань ІІ міського етапу, у ІІІ районному етапі змагань в рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”, який проходитиме в квітні цього року, братимуть участь команди:
Баскетбол юнаки – Вербовецький ЗЗСО І-ІІІ ст;
Волейбол дівчата – Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. Юрія Коваля;
Волейбол юнаки – Юськовецький ЗЗСО І-ІІІ ст.;
Футзал – Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2.
Вболіваємо разом, адже кожен гравець не лише представлятиме заклад та громаду, але й надихатиме інших на досягнення успіху та відмінні результати!
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431825763_865328622065808_76472906805399699_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432001190_865327782065892_8558103864478052990_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432020799_865328258732511_2137935175198079401_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432537500_865328788732458_2107625999390898143_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432552305_865328262065844_8022729149190940785_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432552455_865327725399231_7003326956082556251_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432556792_865328782065792_3112060961774752667_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432570280_865328898732447_8205510253924666681_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432580481_865327622065908_2760602208881120914_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432580507_865328158732521_6726877991999639026_n-1024x682.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432593421_865328025399201_8562120776984818570_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432613607_865328525399151_8039581703203174693_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433026729_865327668732570_8906384916696939983_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433094996_865327608732576_6905753833720016830_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433108842_865328082065862_8850780104762318234_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433115874_865328315399172_7652719661385668089_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433144434_865328218732515_7459683280005759285_n-1024x682.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433214423_865328202065850_8171679556123908391_n-1024x682.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433217565_865327958732541_6728776745201060718_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433225827_865328072065863_8128722917600432206_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433245893_865328362065834_2048048889661310717_n-768x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433249063_865328122065858_4313763386364350428_n-1-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433259793_865327815399222_1675449654012374079_n-768x1024.jpg)