Наші перемоги!
22 лютого спортсменка Іванка Драбик святкувала свій 20-тий день народження і зробила собі такий подарунок – стала триразовою чемпіонкою області вигравши 3 золотих медалі.
Дівчина каже, що наслідує своїх братів і сестру, які теж відзначилися в спорті.
Давид – кандидат в майстри спорту, чемпіон України на лижах-ролерах. Старший Ілля – чемпіон області по бігу на 400 м, а сестра Богдана – срібна призерка чемпіонату України на лижах-ролерах.
Тренер Іван Григорович Стецюк завдячує матері за виховання спортсменів, а їм самим за те, що прославляють рідне село Москалівку та Лановецьку громаду загалом.