Впроваджуємо успішний кейс з організації харчування
Впроваджуємо успішний кейс з організації харчування у Вишгородоцькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст., через організований місцевою підприємницею кейтеринг. Ця ініціатива дозволила не тільки відповідати стандартам Санітарного регламенту, але й створювати комфортне та здорове середовище для навчання. Подібні практики важливі для формування правильних харчових звичок серед дітей, сприяючи їхньому здоров’ю та розвитку на всіх етапах освітнього процесу.