Проведено міський конкурс “Здорове харчування – запорука здорової нації”
Сьогодні Загірцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, переможець міського конкурсу “Здорове харчування – запорука здорової нації” серед закладів загальної середньої освіти громади у номінації “Краща організація харчування” представляв громаду у обласному етапі конкурсу.
Вітаємо та висловлюємо щиру подяку колективу та дирекції закладу за щоденну, безкорисливу, самовіддану працю на благо дітей.
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/411049312_813816640550340_8374034421042728158_n-461x1024.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/411049419_813816650550339_5734504745553320019_n-1-461x1024.jpg)