портивні змагання з баскетболу, в рамках проєкту “Пліч-о-пліч зі спортом”
Заключними в цьому році спортивні змагання з баскетболу, в рамках проєкту “Пліч-о-пліч зі спортом”, відбулися на базі Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 імені Юрія Коваля.
За результатами ігор перемогу здобула команда Вербовецького ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце посіла команда Буглівського ЗЗСО І-ІІІ ст. третє місце – Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. Юрія Коваля.
Незважаючи на виклики сьогодення дякуємо кожному хто на своєму місці не зупиняється і продовжує працювати, підтримує та навчає!
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/410575468_810245570907447_8192276582483972950_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/410635730_810245557574115_1758784055048392242_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/410646552_810245424240795_9085019658351737069_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/410658181_810245620907442_4916130420691237760_n-1024x768.jpg)
![](http://osvitalanmisto.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/410661826_810245640907440_1254096471270671159_n-1024x768.jpg)