Охорона праці

Виїзний екскурс-практикум.

   23 листопада 2018 року відбувся виїзний екскурс-практикум учителів художньо-естетичного циклу, історії та педагогів-організаторів на тему: «Формування національної свідомості, поваги до спадщини рідного краю на основі краєзнавчого підходу у виховному процесі та при вивченні навчальних предметів». 
   Пізнавальною стала екскурсія у Вишнівецький палац, ознайомлення з пам’яткою архітектури пізнього бароко й класицизму. За задумом будівничих, споруда Вишнівецького палацу мала бути копією французького Версалю.
Палац – пам’ятка архітектури XVІІІ століття загальнодержавного значення, колишня резиденція останнього представника князівського роду Вишневецьких – Михайла Сервація, а після його смерті 1744 – шляхтичів Мнішеків. Палац свого часу був одним із найбільших в Україні, там зберігалась найбільша приватна колекція стародруків XV століття, стіни кімнат його були покриті китайським шовком та оздоблені золотом. Тут побували всі тогочасні імператори, королі та князі Європи.
Надзвичайно цікавою та незабутньою була екскурсія до фортифікаційної оборонної споруди замку князів Збаразьких – пам’ятки архітектури XVІІІ століття. Це одночасно і палац, і фортеця. Красивий і міцний, він піддавався численним облогам та штурмам.
У замку експонуються роботи митців школи Іона Георгія Пінзеля та Антона Осинського (ХVІІІ століття), зал дерев’яної скульптури Народного майстра України Володимира Васильовича Лупійчука «Козацькому роду нема переводу», зал сучасної кераміки Тараса Богдановича Левківа.
Обидва замки належать до Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Світлина від Відділ освіти  Лановецької міської ради.

Світлина від Відділ освіти  Лановецької міської ради.

Світлина від Відділ освіти  Лановецької міської ради.

Світлина від Відділ освіти  Лановецької міської ради.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *