Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

22 лютого 2023 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

Під час зустрічі обговорено актуальні питання:

– про використання коштів на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти у 2022 році;

– участь у сертифікації вчителів початкової школи, педагогічних працівників у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», інших конкурсах професійної майстерності;

– рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього процесу в закладах освіти 22–24 лютого 2023 року в дистанційному форматі;

– формування бази даних та виготовлення документів про освіту випускникам 2023 року;

– закріплення території обслуговування за закладами освіти;

– реєстрацію вчителів на платформі «Всеукраїнська школа онлайн»;

– зовнішнє незалежне оцінювання у формі національного мультитесту.

Серед присутніх були Людмила Слободянюк – спеціаліст Кременецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та Валентина Сірчук – начальник відділення рекрутингу та комплектування Другого відділу Кременецького РТЦК та СП.

Людмила Слободянюк звернула увагу керівників на порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти, норми харчування у закладах освіти та попередила про своєчасність проходження працівниками обов’язкових медоглядів. Спеціалістом Кременецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби відзначено, що меню закладів освіти Лановецької міської ради розроблено відповідно до вікових груп та енергетичної цінності.

Валентина Сірчук зосередила увагу присутніх на проведення військово-професійної орієнтації молоді для їх вступу до вищих військових навчальних закладів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *