Про організацію освітнього процесу

Шановні освітяни, батьки учнів, учні, гості громади та тимчасово переселені особи!

          Минають вимушені двотижневі канікули. У зв’язку із відсутністю бойових дій на території області 14 березня 2022 року  розпочинається освітній процес. Таке  рішення прийняла Рада оборони Тернопільської області  09 березня.

          Ми цілком усвідомлюємо те, що склалися важкі матеріальні, технічні, психологічні умови для освітнього процесу. Наше завдання організувати навчання учнів, забезпечити їх переведення до наступних класів та випуск. У військовий час, з метою забезпечення збереження життя і здоров’я дітей навчання відбуватиметься виключно за допомогою дистанційних засобів навчання. Так, з 14 березня 2022 року у закладах загальної середньої освіти Лановецької міської ради  буде запроваджено віддалене (дистанційне, онлайн) навчання. 

          Учні з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб,  що тимчасово переїхали на Лановеччину через злочинні дії РФ можуть здобувати освіту (за заявою одного з батьків або офіційних представників) у закладах загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *