Про проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії “ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів”

На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні проєкт ”Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International, у тісній співпраці з Офісом Президента України, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки у лютому 2022 року проводитиме інформаційну кампанію „ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів”.
Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.
В межах реалізації кампанії розроблено відеоролик, хронометражем 2:54 хв., про важливість вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації. У відео також розкривається важлива роль фахівця соціальної роботи та інструменти, які можна використовувати для підтримки таких сімей.
Враховуючи вищезазначене, просимо підтримати проведення інформаційної кампанії „ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів” та сприяти поширенню даного відеоролика як соціальної реклами, зокрема поширення відповідного ролика на регіональних телеканалах, а також використання його під час заходів соціального спрямування (висновок Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про статус соціальної реклами додається).
У разі виникнення питань звертайтеся до Олеся Гарджука, експерта з комунікацій проєкту SURGe за тел. 0931194019 або поштою oles.gardzhuk@gmail.com .
Відеоролик та висновок Національної ради з питань телебачення і радіомовлення можна переглянути та завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw?usp=sharing

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *