Конференція педагогічних працівників Лановеччини 2021

Напередодні початку навчального року, 27 серпня, у Культурному центрі Єловицьких відбулася конференція педагогічних працівників Лановеччини.
Секретар Лановецької міської ради Вікторія Хом’як звернулася до присутніх з вітальними словами та зазначила: “Наше завдання не лише надати дітям якісну освіту, але й щоб цю послугу вони отримували у комфортному освітньому середовищі та були конкурентноспрожними особистостями на усіх рівнях освіти”. А також грамотою Лановецької міської ради за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток освіти нагороджено Оксану Ходанович, начальницю відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики.
У своїй доповіді Оксана Ходанович зробила грунтовний аналіз діяльності освітніх закладів та установ громади у впровадженні Нової української школи, створені безпечного середовища та підвищенні якості знань за підсумками 2020-2021 навчального року.
Про шляхи забезпечення якісної освіти інформувала начальниця управління Державної служби якості освіти України у Тернопільській області Наталії Моравська.
Під час її виступу також йшла мова про методичні рекомендації, підготовлені Державна служба якості освіти України: “Абетка для директора”, онлайн-курс “Управління якістю освіти в школі”, порадник “Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти”, порадник для директора закладу дошкільної освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
Окрім цього, у програмі заходу вчитель початкових класів Краснолуцької філії Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Людмила Сидорук поділилася своїм досвідом успішного проходження сертифікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *