Охорона праці

Відбулася зустріч з керівниками закладів загальної середньої освіти

Сьогодні, 26 серпня 2020 року, відбулася зустріч з керівниками закладів загальної середньої освіти. Поспілкувалися про тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантинних обмежень; опрацювали протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину та вимоги до організації харчування, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50; ознайомилися зі станом пожежної та техногенної безпеки освітніх закладів; обговорили структуру навчального року та формат проведення Дня знань для учнів 1-х та 11-х класів.
Сподіваємося, що заклади працюватимуть у звичайному режимі за чинними правилами адаптивного карантину. В той же час маємо розробити чіткий алгоритм діяльності шкіл в умовах пандемії. Готуємося до втілення різних варіантів організації навчання здобувачів освіти в новому навчальному році (дистанційне, «змішане»).
Зрозуміло, що перед сучасною освітою стоїть безліч викликів та віримо, що разом ми впораємося і освіта буде безпечною та доступною на всіх її ланках.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *