Охорона праці

УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Відповідно до ст. 21-21 5 Закону України «Про культуру», рішення сесії Лановецької міської ради від 19.10.2018 року № 598 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури»,  відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора «Оришковецького клубу». Особи,  які бажають взяти участь у конкурсі,  подають  до конкурсної комісії відділу освіти, культури, охорони здоров´я та соціальної політики Лановецької міської ради (м. Ланівці вул. Незалежності, 20А, e-mail: otg@osvitalanmisto.gov.ua ) особисто, на поштову або електронну адресу такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Зазначений перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

       Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

        вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Додаткова інформація щодо основних  функціональних  обов’язків, місця проведення конкурсу,  розміру та умов оплати праці надається за телефоном 2-10-22.Термін  прийняття документів та формування конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *