Охорона праці

Проведено обласний онлайн етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

Організаційний комітет з моніторингу та проведення обласного онлайн етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді підвів підсумки проведення обласного онлайн-етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у видах програми гри переможцями стали:
„Відун” (сташа вікова група):
– Ковальчук Ярослав, учасник рою „Нащадки козаків”, Великодедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст. Шумського району, за І місце;
– Кодрат Юрій, учасник рою „Гайдамаки”, Козівської державної української гімназії ім. В. Герети Козівського району, за ІІ місце;
– Козир Микола, учасник рою ім. Северина Наливайка, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин Гусятинської об’єднаної територіальної громади, за ІІІ місце.
„Рятівник”:
– Пошва Софія, учасниця рою „Захисник”, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мшанця Зборівського району, за І місце;
– Черній Аліна, учасниця рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за ІІ місце;
– Карман Діана, учасеиця рою „Відважні” НВК „Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Байковецької об’єднаної територіальної громади, за ІІІ місце.
„Топографічна підготовка”
– Кованюк Ігор, учасник рою „Безстрашний сокіл”, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія” м. Копичинці Копичинецької об’єднаної територіальної громади, за І місце;
– Процанін Мстислав, учасник рою „Безстрашний сокіл”, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія” м. Копичинці Копичинецької об’єднаної територіальної громади, за ІІ місце;
– Яцентюк Олесь, учасник рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за ІІІ місце.

„Відун” (молодша вікова група):
– Швед Людмила, учасниця рою „Соколята” НВК „Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДГЗ” Байковецької об’єднаної територіальної громади, за І місце;
– Цибульський Арсен, учасник рою „Вірні друзі” Підгаєцької гімназії ім. Маркіяна Паславського, за ІІ місце;
– Курцеба Юлія, учасниця рою „Сузір’я” Бучацького ЦДТЮ „Сузір’я”, за ІІІ місце.
„Рятівник”:
– Саган Аліна, учасниця рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за І місце;
– Куликівська Ніна, учасниця рою „Алатир” ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова Зборівської об’єднаної територіальної громади, за ІІ місце;
– Мисюк Валентина, учасниця рою ім. Дмитра Вишнівецького, Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лановецької міської ради, за ІІІ місце.
„Топографічна підготовка”
– Николаїшин Володимир, учасник рою „Юні надзбручанці” Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борщівської об’єднаної територіальної громади, за І місце;
– Бідолах Максим, учасник рою „Козачата” Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Бережанської міської ради, за ІІ місце;
– Куликівська Марія, учасниця рою „Алатир” ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова Зборівської об’єднаної територіальної громади, за ІІІ місце.

Вітаємо переможців, учасників обласного етапу гри , керівників роїв!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *