Охорона праці

Відбувся найчисельніший тест ЗНО-2020

30 червня 2020 року проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури у пункті ЗНО на базі Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля.
Для участі у тестуванні зареєструвалася 201 особа, з’явилося для проходження ЗНО 136 учасників (68%). Персонал та учасники своєчасно прибули з необхідними документами і після проходження термометрії та ідентифікації були допущені до пункту тестування.
Іспит проходив в чотирнадцяти аудиторіях. Порушень процедури проведення і проходження ЗНО та нестандартних ситуацій не виявлено.
Злагоджену роботу пункту ЗНО відповідно до Регламенту та з дотриманням виконання Рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби, забезпечували: РЕЙТОР Ірина Петрівна – уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти, ШАФРАНСЬКА Наталія Йосипівна – відповідальна за пункт проведення ЗНО, БАСОК Тамара Григорівна – помічник відповідального, НЕЧАЙ Наталія Антонівна та СМОЛІЙ Олена Сергіївна – медичні працівники; 33-є педагогічних працівників, які виконували функції старшого інструктора, інструктора, чергового; представники поліції, які забезпечували охорону та правопорядок.
УСІМ щиро вдячна!
Проведенню сесії ЗНО на належному рівні та в безпечних умовах сприяли заходи, що були проведені напередодні. Це і вчасне забезпечення пункту ЗНО необхідними матеріалами та засобами (маски, антисептики, засоби для дезінфекції приміщення та поверхонь, рідке мило, паперові рушники, безконтактні термометри, захисні халати та щитки для медпрацівників), і клопітка підготовка пункту та аудиторій до проведення ЗНО (окрема вдячність технічним працівникам закладу освіти!), навчання – інструктаж персоналу, інформаційна кампанія…
Оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться не пізніше 25 липня 2020 року.
Основна сесія ЗНО триватиме ще до 17 липня, додаткова сесія пройде у період з 23.07 до 11.08.2020 року.
Бажаємо кожному випускнику показати свій найвищий результат та вступити до омріяного закладу вищої освіти!

Ірина РЕЙТОР, методист відділу освіти, відповідальна за проведення ЗНО в окрузі тестування


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *