Проведена онлайн зустріч з керівниками ЗЗСО

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склался в Україні, відділ освіти організовує свою роботу в режимі реального часу через Інтернет.
Сьогодні провели онлайн зустріч з керівниками ЗЗСО.
В умовах карантину освітній процес в усіх закладах освіти організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Саме це питання потребує особливої уваги, адже керівники закладів повинні координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями освітніх програм.
Для більшості педагогічних працівників не виникло жодних проблем з налагодженням зв’язку з учнями та їх батьками, вони продовжили користуватися електронними щоденниками на сайті “Нові знання”. Тож вважаємо, що рішення про підключення закладів освіти у 2019-2020 навчальному році до інформаційної освітньої мережі “Нові знання” було на часі і в теперішніх умовах стало нам в нагоді.
Ефективність та якість дистанційного навчання залежить від багатьох факторів. В першу чергу від бажання вчителя працювати, а учня – навчатися; від ІКТ компетентності педагогів, вікових та психологічних особливостей учнів.
Плануємо провести онлайн опитування батьків щодо їх ставлення до такого вимушеного формату навчання з метою аналізу та врахування їх побажань у подальшій роботі закладів освіти.
Також обговорили питання атестації педагогічних працівників, про оплату праці в умовах карантину, про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, про звільнення учнів 4 та 9 класів від проходження ДПА, про варіанти проведення ЗНО та вступної кампанії.
Спільно з директорами вирішили преміювати вчителів за підготовку переможців ІІ та переможців і призерів ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році, переможців районних етапів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможців обласних спортивних змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *