Охорона праці

Відбулося засідання творчої майстерні вчителів суспільних дисциплін та основ християнської етики


25 лютого в Загірцівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання творчої майстерні вчителів суспільних дисциплін та основ християнської етики.
На початку зустрічі учасники читали Лесені вірші.
Другим етапом були – показові уроки: урок основ правознавства у 9 класі ” Ти – споживач” ( вчитель Серафим О.М.) та урок основ християнської етики у 5 класі ” Любов до свого народу” ( вчитель Кодьман Н.О.). Уроки проведено цікаво, інтерактивно та креативно.
Третій етап – спільний проєкт учнів та вчителів ” School Storie: таймлайн – лютий 2020″. Учасники пройшли сторінками шкільних подій, які відбулися у лютому. Серафим О.М. поділився цікавинками гуманної педагогіки та медіаграмотності. Вчителі Продоус Т.М.та Кодьман Н.О. провели майстерку ” Петриківський розпис- малюнок душі”. Учасники також складали тавтограму на літеру С, читали вголос. А на завершення створили сторіч вражень. А ще учні читали вірші, співали, танцювали та показали свою акторську майстерність.Всі смакували вареники від Евеліни, яка нагадала, що зараз Масниця і потрібно готуватися до Великого посту: прощати всіх і любити свого ближнього. Тож на такій сповненій любов’ю ноті закінчилося засідання творчої майстерні вчителів суспільних дисциплін та основ християнської етики.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *