Охорона праці

В закладах освіти Лановецької міської ради модернізовано мережу «Інтернет»

Протягом 2019 року за кошти державного бюджету в закладах освіти Лановецької міської ради було модернізовано мережу «Інтернет», придбано обладнання та послуги з доступу до інтернету на загальну суму 378984,99 грн., а саме:
– у Лановецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № ім. Ю Коваля швидкість інтернету становить 100 Мбіт/ сек., введено в дію 6 точок доступу Wi-Fi, підключено до мережі 3 комп’ютерні класи, 13 класів початкової школи та 6 адміністративних приміщень, придбано матеріали для підключення ще 2-х точок доступу Wi-Fi. Загальна сума витрачених коштів становить 83758,08 грн.
– у Лановецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 швидкість інтернету 100 Мбіт/сек., за рахунок придбання мережевого обладнання, обладнання для організації точок бездротового доступу Wi-Fi та придбання послуг з доступу до інтернету заклад освіти забезпечений мережею швидкісного інтернету на 100%. Загальна сума витрачених коштів 91214,11 грн.
– у Якимівській філії для придбання послуг з доступу до інтернету та придбання мережевого обладнання витрачено коштів на загальну суму 74270,79 грн. Приміщення школи покрито мережею в повному обсязі за рахунок 5 точок доступу Wi-Fi та кабельної мережі, яка проведена у кабінет інформатики, актовий зал, кабінет завідувача філією , учительську. Встановлено новий роутер. Швидкість доступу до інтернету 30 Мбіт/сек
– у Краснолуцькій філії швидкість доступу до Інтернету 30 Мбіт/сек.. У 2019 році проведені роботи зі встановлення 2 –ох точок бездротового доступу Wi-Fi, що забезпечує покриття мережею на 100%. Проведено дротову мережу у актовий зал, встановлено роутер. Витрачено коштів на загальну суму 19524,70 грн.
– в приміщені Юськовецької ЗОШ І-ІІІ ст. встановлено 5 точок Wi-Fi , 2 на першому поверсі та 3 на другому. Це забезпечило можливість доступу до мережі приміщення початкових та старших класів. Встановлено мережевий комутатор, розетки для інтернету, оновлено дротову мережу у кабінеті інформатики. Швидкість доступу до інтернету 100 Мбіт/сек. Загальна сума витрачених коштів 68950,03 грн.
– проведено та підключено інтернет у Загірцівській ЗОШ І-ІІ ст.
(швидкість 30 Мбіт/сек), встановлено точки Wi-Fi: 2 – у приміщені школи (с. Загірці) і 2 – у приміщені початкових класів (с. Михайлівка), які повністю охоплюють мережею приміщення школи.. Також проведено кабельну мережу і встановлено інтернет-розетки в 1,2,4 класах, учительській та кабінеті директора. Закуплено обладнання (кабель, інтернет-розетки, з’єднувачі, маршрутизатор для встановлення окремих точок доступу в 3,5-9 класах, бібліотеці, майстерні. Коштів витрачено на загальну суму 41267,28 грн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *