Охорона праці

Наші здобутки у 2019 році

НАШІ ЗДОБУТКИ
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році взяли участь 185 учнів 6-11 класів закладів освіти комунальної власності Лановецької міської ради. З них переможцями та призерами районного етапу стали 88 учнів, що складає 48% від загальної кількості учасників.
37 переможців та призерів ІІ етапу олімпіад у 2019-2020 навчальному році підготували педагоги Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2; 32 переможці підготували педагоги Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Ю.Коваля; по 8 переможців у Юськовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Якимівській філії Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2; 3 переможці в Загірцівській ЗОШ І-ІІ ступенів.
В особистій першості серед школярів найвищі показники – перемога в п`яти олімпіадах у ІВАСЬКОВА Максима – учня 8 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та КОВАЛЬЧУК Іванни – учениці 8 класу Якимівської філії Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
в чотирьох олімпіадах здобули перемогу ШЕЛЕСТОВСЬКА Вікторія – учениця 9 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ІВАСЬКІВ Назар – учень 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЛИЗУН Дарина – учениця 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. ім. Ю. Коваля;
в трьох олімпіадах перемогли ГУНЬКО Станіслав – учень 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та КРАВЧУК Іван – учень10 класу Юськовецької ЗОШ І-ІІІ ст..
Позитивний досвід роботи з обдарованими школярами в черговий раз продемонстрували наші педагоги.
П’ять переможців ІІ (районного) етапу олімпіад підготувала ЛИЗУН Інна Петрівна – вчитель Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ю. Коваля;
По чотири переможці підготували: БЛИЗНЮК Наталія Агафонівна – вчитель Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ю. Коваля, ДЕМЧУК Ольга Вікторівна, МАТВІЙЧУК Василь Лутфулович – вчителі Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, СЕМЕНЮК Сергій Іванович – вчитель Юськовецької ЗОШ І-ІІІ ст..
По три переможці підготували: ДЕНИСЮК Ольга Григорівна, КНОЛЬ Мирослава Андріївна, МАРЦЕНЮК Орислава Павлівна, СТЬОПА Ганна Степанівна – вчителі Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2; КОЗИРСЬКА Вікторія Володимирівна, ШУМАНСЬКА Інна Олексіївна – вчителі Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ю. Коваля.
Також хочемо відзначити результативну роботу ЧЕРНІЙ Іванни Анатоліївни – вчителя української мови та літератури Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка підготувала загалом 8 переможців та призерів районних етапів олімпіад та конкурсів: у районному етапі олімпіади – 2 переможці, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – 3 переможці, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика- 3 переможці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
портал об'єднаних громад України
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ