Охорона праці

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради .

          Відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради – 1 штатна одиниця.

          Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці – за телефоном 2-10-22.

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу  освіти, культури,   охорони здоров’я та соціальної політики  Лановецької міської ради такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  • копію сторінок паспорта громадянина України;
  • декларацію суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад (подану в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше 3 років.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *