Нарада-навчання осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть ДПА у формі ЗНО.

Відповідно до календарного плану підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України 28.09.2018р. №1036, методист відділу освіти Ірина Рейтор провела 29 січня 2019 року нараду-навчання осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть ДПА у формі ЗНО. Ірина Петрівна […]

Підсумки обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Вітаємо ЧЕРНІЙ Олену, ученицю 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Бурак Ю.В.), яка здобула диплом ІІІ ступеня в обласному етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Підсумки обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Вітаємо призерів обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики! ІВАСЬКІВ Назар, учень 9 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (учитель Демчук О.В.) та СИДОРУК Михайло, учень 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.Ю.Коваля (учитель Юник О.В.) здобули дипломи ІІІ ступеня. Бажаємо успіхів та нових здобутків!

Підсумки обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Вітаємо з перемогою в обласному етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Гавришко Ірину, ученицю 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім. Ю.Коваля (вчитель Близнюк Н.А.). Бажаємо успіхів у наступному етапі!

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради .

          Відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради – 1 штатна одиниця.           Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці – за телефоном 2-10-22.           Особи, які бажають […]

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!ІВАСЬКІВ Максим, учень 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Андрощук А.І.) та КОЗИРА Софія, учениця 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля (вчитель Козира В.Р.) здобули дипломи ІІІ ступеня.Бажаємо нових творчих здобутків та перемог!

Зустріч з головами предметних методичних комісій.

3 січня 2019 року методист відділу освіти Ірина Рейтор організувала зустріч з головами предметних методичних комісій. В ході зустрічі підвели підсумки роботи за І семестр, обговорили план-графік методичних заходів на ІІ семестр; розглянули питання: про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2019 році при ТОКІППО та участь у навчаннях-тренінгах; про участь голів МК в роботі експертних […]