12.07.2018

8 липня в Україні визначається День сім’ї. З метою формування почуття приналежності та позитивного ставлення до своєї сім’ї у комунальній установі «Лановецька міська бібліотека» була проведена пізнавальна година «Я і моя родина» до заходу долучилися вихованці дошкільного закладу «Ромашка».

СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА

До Івана Купала українці ставилися містично здавна, адже цей день завжди був пов’язаний з безліччю вірувань, прикмет, традицій, обрядів та навіть заборон. Так і цього року 6 липня біля місцевого ставку в місті Ланівці відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради спільно з відділом культури Лановецької районної державної адміністрації та за […]

Забезпечення спеціально обладнаним автомобілем

6 липня 2018 року відбулося засідання робочої групи Міністерства соціальної політики України щодо забезпечення спеціально обладнаними автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.Участь у засіданні від Лановецької міської ради прийняла начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики  Ходанович О.І.  

Про призначення Васілєвої Ірини Григорівни на посаду головного спеціаліста

5 липня 2018 року урочисто складена Присяга посадових осіб місцевого самоврядування Васілєвою І.Г., яку призначено на посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, що успішно пройшла конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування в Лановецькій міській раді та перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади”.

01.07.2018

1 липня у міській бібліотеці діє виставка малюнків «Мій кольоровий світ» Годун Богдани, вихованки гуртка юні дизайнери Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості. (керівник Одлежук А.Г.)